Bize Ulaşın: +90 216 398 7671

Hakkımızda

 

Hakkımızda;

Sistem Ofis. 1996 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Müşteri beklentilerine uygun olarak sürekli ürün çeşitliliğini arttırmış ve şu anda kırtasiye, bilgisayar sarf, tekstil yan ürünleri, temizlik ve ofis gıda ürünlerinde 50.000 farklı çeşitle müşterilerine hızlı ve güvenilir bir şekilde hizmet etmektedir.
Firmamız 1.500m2 kapalı alanda sektörün önde gelen firmalarının bayiliği ve dağıtımcılığını yapmaktadır. firmamız bayisi ve tedarikçisi olduğu firmaların ürünlerini uygun fiyat, hızlı ve üstün hizmet politikasıyla müşterilerine ulaştırarak, sektörün ve müşterilerinin güvenini kazanmıştır.
Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan firmamız, kalite standartlarını uygulayarak, tüm müşterilerine en kaliteli hizmeti amaç edinmiştir.

 

 


Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in /home/sistem21/public_html/system/libraries/Session/drivers/Session_files_driver.php on line 265

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Unknown: Cannot call session save handler in a recursive manner

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace:

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Unknown: Failed to write session data using user defined save handler. (session.save_path: /var/cpanel/php/sessions/ea-php72)

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: